MÖBLER / Bord / Skrivbord 8873568
nr 887 3568
Skrivbord
1880-tal, längd: 116, djup: 73, höjd: 76
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 14 april 2014
kl 19:33:20
14/4 14:51:17
1.000 kr
14/4 19:28:21